• Prihlasovanie sa na stravu v školskom roku 2021-2022

• Vážení rodičia,

ak máte záujem o obedy pre Vaše deti v školskom roku 2021/2022, prosíme, aby ste ich nahlásili u triedneho učiteľa. Vyplnenú prihlášku prineste v prvý školský deň vedúcej školskej jedálne. Prihlášku nájdete nižšie v prílohe.

Ďakujeme a prajeme ešte pekný zvyšok prázdnin!

Vedúca školskej jedálne.

• Pracovná ponuka

• V novom školskom roku 2021/2022 prijmeme do nášho pedagogického kolektívu učiteľa/ku anglického jazykapedagogického asistenta/ pedagogickú asistentku. Požiadavky na vzdelanie vyplývajú zo zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, kvalifikácia podľa vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Nástup možný od 1. septembra 2021.