• Aktuálne informácie o COVID 19

• Aktuálne info COVID-19

Pozorne sledujeme nariadenia Ministerstva školstva, vyhlásenia a usmernenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky ako aj informácie z Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb a Svetovej zdravotníckej organizácie týkajúce sa nových prípadov koronavírusov (COVID-19).

Zdravie našich detí a spolupracovníkov je pre nás nesmierne dôležité. V ZŠ a MŠ starostlivo dodržiavame pokyny a odporúčania uvedených organizácií a realizujeme nadštandardné preventívne opatrenia. ​

O prípadnom zatvorení ZŠ a MŠ  Vás budeme bezodkladne informovať na tomto webowom sídle a na našej FB stránke.

​Najaktuálnejšie informácie nájdete na stránke Úradu verejného zdravotníctva SR www.uvzsr.sk

Ďakujeme za porozumenie.

Želám pekný deň.